МЛАДИ КАРАТЕКИ НА ПИРДОП С пет златни медала от състезание в гр. Габрово

• 0
  • 67 преглеждания

През първата събота на месеца - 3 юни, в гр. Габрово се проведе състезание за Националната индивидуална купа по Шотокан Карате До. Надпреварата беше за всички възрастови групи, а от клуба по източни бойни изкуства „Киби Френдшип“, гр. Пирдоп участваха 15 състезатели. След отлично представяне на състезанието, те спечелиха 15 медала, 5 от които златни.

Генади Димитров окичи гърдите си със златен и бронзов медал, Алиса Камбер, Цонка Джамярова и Камелия Лещарова завоюваха сребърен и бронзов медал. Със златни медали и първо място на почетната стълбичка се завърнаха от Габрово Мартин Бобев, Михаела Димитрова, Пламен Лещаров и Добри Димитров.  На трето място останаха Деница Тодореова, с един бронзов и Любомир Вълев с два бронзови медала.

Пътуването на децата до Габрово се осъществи с личните автомобили на родителите им, а участието в състезанието беше финансирано от „Аурубис България“.

Треньорът на клуба по карате „Киби Френдшип“ сенсей Ресми Бобев заяви, че всички негови състезатели са се представили отлично според нивото им на подготовка и изрази надеждата си за подобно представяне и на следващи състезания, в които участват младите пирдопски каратеки. Той изрази и дълбоката си благодарност към родителите на децата и ръководството на „Аурубис България“ АД за оказаното съдействие.

РЕГИОНАЛЕН КЛУБ  „ТРАДИЦИЯ“ – КОПРИВЩИЦА   Отбеляза 10 години от основаването си
Prev Post РЕГИОНАЛЕН КЛУБ „ТРАДИЦИЯ“ – КОПРИВЩИЦА Отбеляза 10 години от основаването си
Next Post Юбилей на националния фолклорен фестивал „Да запеем заедно песните на Средногорието”