Мирковчани отстъпиха на лидера с минимален резултат

• 0
  • 77 преглеждания

На мирковски терен на 2 април се проведе футболната среща между отборите на ФК „Мирково“ и гостите от „Балкан“ – Ботевград. Отборът на Ботевград е първи в класирането за ОФГ - София „Изток“ и затова е и труден противник.

Въпреки това тимът на домакините се представи на високо ниво и достойно като домакин. Първото полувреме завърши при нулево равенство, но във второто нещата се промениха. След контузия в коляното на мирковския вратар Боян Иванов, в шестдесет и петата минута на мача гостите отбелязаха единствения гол в срещата. До края на двубоя друг гол не беше отбелязан, а победата на „Балкан“ ги затвърди на първото място в групата, вече с 34 точки, докато домакините останаха с 21.

Миналата седмица отборът на Мирково игра срещу отбора на „Звездец“, Горна Малина, който е предпоследен във временното класиране. При резултат 2:0 мирковчани успяват да овладеят положението и да направят пълен обрат. Срещата завършва при резултат 3:2 за ФК „Мирково“. Така отборът запазва досегашното си четвърто място в подреждането в групата.

МОТОКЛУБОВЕ ОТ СРЕДНОГОРИЕТО   Откриха Сезон `2016 с шествие през четири общини
Prev Post МОТОКЛУБОВЕ ОТ СРЕДНОГОРИЕТО Откриха Сезон `2016 с шествие през четири общини
Next Post “ГЕОТЕХМИН” И “ЕЛАЦИТЕ-МЕД” Стартираха инициативата “Мечта за свобода”